5 koksmessen met acaciahouten handvat bedrukken Chef
Code: 42526
Een zeer praktische set voor de keuken, want deze set bevat verschillende roestvrijstalen messen en bovendien met een origineel acaciahouten handvat.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de houder)

- Lasergravering (Op de houder)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Complete tacoma met basis gemaakt van resistent natuurlijk acaciahout. Waaronder 5 messen in verschillende maten en voor verschillende doeleinden, uitgevoerd in RVS met acaciahouten handvat. Gepresenteerd in een individuele doos met kraftdesign.
Kenmerken
| Productcode: | 42526 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 7.9 x 34 x 7.9 cm |
| Gewicht: | 1100 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal / hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8211 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45.5 x 36.5 x 19.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Mes voor groenten, gevogelte en vlees van roestvrij staal 3-in-1
Prijs vanaf: € 12,19
-
Scherp mes met 20 cm lemmet en handvat van acaciahout
Prijs vanaf: € 11,11
-
Messenset in Japanse stijl met bedrukking Susiset
Prijs vanaf: € 8,50
-
Promotionele roestvrijstalen mes met beschermhoes Basic
Prijs vanaf: € 0,72
-
Houten messenset met opdruk inclusief standaard Wooden
Prijs vanaf: € 10,12
-
Japanse messen bedrukken met breed gebogen blad Hattasan
Prijs vanaf: € 14,46