Dubbellaagse lunchbox bedrukken RPET-700 ml MIYO
Code: 41720
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het deksel)

- Full colour bedrukking (Op het deksel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ga voor groot met deze MIYO dubbellaagse lunchtrommel! Met een of twee lagen met een capaciteit van 1400ml is er voldoende ruimte voor sandwiches, fruit, salades en nog veel meer, en het wordt allemaal op zijn plaats gehouden met een band van gerecycled PET. Er zijn andere kleurencombinaties plus accessoires verkrijgbaar, zoals een spork of binnencompartiment. Neem contact met ons op voor meer informatie. Magnetronbestendig, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij en volledig recyclebaar. Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk en verpakt in een thuiscomposteerbare zak.
Kenmerken
| Productcode: | 41720 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18 x 11.3 x 11 cm |
| Gewicht: | 345 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen PP |
| Capaciteit: | 1.4 L |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Magnetronbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | Engeland |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 54 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.094 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Lunchbox van gerecycled roestvrij staal met zijsluiting 750 ml
Prijs vanaf: € 5,73
-
Lunchbox met logo 1,2L Inox Space
Prijs vanaf: € 8,02
-
Lunchbox met bamboedeksel en 2 zijsluitingen 700ml
Prijs vanaf: € 4,03
-
Broodtrommel van staal met anti-lekgespen bedrukken 750ml Robust
Prijs vanaf: € 7,35
-
Lunchbox met bamboe deksel bedrukken met logo 1L Mix Bamboo
Prijs vanaf: € 3,68
-
Gerecyclede en luchtdichte lunchbox met zijsluitingen EasyLunch
Prijs vanaf: € 2,04