Ronde kurken muismat, met logo
Code: 40859
Laat deze leuke muismat bedrukken met eigen logo, zodat jouw merk overal goed te zien is. Deze muismat is gemaakt van kurk met een antislip onderzijde.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Grootste deel)

- 2 Kleuren (Grootste deel)

- 3 Kleuren (Grootste deel)

- 4 Kleuren (Grootste deel)

- Lasergravering (Grootste deel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
110
-
220
-
550
-
1100
-
2200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn bedrukte muismat gemaakt van natuurlijke kurk. Met ronde vorm en anti-slip siliconen basis.
Kenmerken
| Productcode: | 40859 |
| Minimale afname: | 110 stuks |
| Maat: | ø20 cm |
| Gewicht: | 54 gr |
| Materiaal: | Natuurkurk / siliconen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 31.5 x 22.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45