Ovale muismat, geschikt voor sublimatie, als relatiegeschenk
Code: 45888
Dit is de meest originele muismat relatiegeschenk aangezien het geschikt is voor een ontwerp met sublimatie. De ergonomische vorm maakt het een comfortabel werktool.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Muismat geschikt voor sublimatie met ergonomische polssteun voor meer comfort.
Kenmerken
| Productcode: | 45888 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 19.5 x 23 cm |
| Gewicht: | 21 gr |
| Materiaal: | Interlock-stof / schuim |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Intrastat code: | 3926 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 25 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 1.55 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45