Extra grote kurken muismat, te bedrukken met logo
Code: 40858
Deze kurken muismatten bedrukken met je logo als promotiemateriaal om aan klanten en personeel te geven, maak je merk overal zichtbaar met deze muismat!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Grootste deel)

- 2 Kleuren (Grootste deel)

- 3 Kleuren (Grootste deel)

- 4 Kleuren (Grootste deel)

- Lasergravering (Grootste deel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
55
-
110
-
275
-
550
-
1100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn bureaumat met logo, gemaakt van natuurlijk kurk. Extra groot formaat om plaats te bieden aan de verschillende gadgets op het bureau.
Kenmerken
| Productcode: | 40858 |
| Minimale afname: | 55 stuks |
| Maat: | 60 x 40 cm |
| Gewicht: | 160 gr |
| Materiaal: | Naturel kurk |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 42 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45