Bureauorganizer met muismat en oplader
Code: 48613
Houd je bureau altijd klaar voor werk. Deze oplader en organizer heeft alles wat je nodig hebt, van pennenhouders tot muismat.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- 2 Kleuren (Bovenzijde)

- 3 Kleuren (Bovenzijde)

- 4 Kleuren (Bovenzijde)

- Lasergravering (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Draadloze bamboe oplader en bureau-organizer met telefoonhouder, 3 pennenhouders en opvouwbare RPET-muismat. Uitgang: DC 9V/1,67A (15W). Compatibel met alle apparaten met QI-functie, zoals de nieuwste Androids, iPhone® 8, X en nieuwer.
Kenmerken
| Productcode: | 48613 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 20 x 26 x 2.2 cm |
| Gewicht: | 214 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 95 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 22 x 42.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 64 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45