Gum met puntenslijper om te personaliseren met logo Duo
Code: 33165
Puntenslijper met geïntegreerde gum en transparante dop. Compact en praktisch voor studenten of professionals.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Middelste deel)
-
2 Kleuren (Middelste deel)
-
3 Kleuren (Middelste deel)
-
4 Kleuren (Middelste deel)
- Doming (Middelste deel)
- Digitale full colour bedrukking (Middelste deel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Puntenslijper en gum in één.
Kenmerken
| Productcode: | 33165 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 6.5 x 1.5 x 3.3 cm |
| Gewicht: | 21 gr |
| Materiaal: | TPR |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8214 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 17280 stuks |
| Tussenverpakking:: | 120 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 31.5 x 23.6 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 480 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Zandloper van 5 minuten met aanpasbare basis Time
Prijs vanaf: € 3,74
-
Houten klembord voor A4 vellen of kleiner
Prijs vanaf: € 0,92
-
Duurzame boekenlegger met pijnboompitten
Prijs vanaf: € 1,88
-
Kartonnen eeuwigdurende kalender met ringen Perpetual
Prijs vanaf: € 0,58
-
Bamboe houten oneindige bureaukalender Bamboo
Prijs vanaf: € 6,00
-
Houten pen- en telefoonhouder met zaadjes Wood
Prijs vanaf: € 9,89