Pennenhouder van gerecycled karton met sticky notes
Code: 55798
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Digitale full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak je boodschap zichtbaar met een pennenhouder met notities
Pennenhouder van gerecycled karton in uitklapbaar kubusformaat om je bureau netjes te houden. Inclusief 170 vellen van 7x7cm voor snelle notities en 125 mini sticky notes van 3,8x1,2cm in verschillende kleuren. Daarnaast 25 mini sticky notes van 7,5x3,5cm voor beter zichtbare berichten. Het middenvak werkt als pennenhouder en de voorkant heeft een whiteboard voor reminders van de dag. Aanrader voor merkacties op kantoor, trainingen en beurzen.
Eigenschappen
- Pennenhouder met whiteboard aan de voorkant en sticky notes voor snelle reminders
- Uitklapbare kubus met notities en mini sticky notes in meerdere kleuren
- Middenvak voor pennen en makkelijk toegang tot de blokken binnenin
Kenmerken
| Productcode: | 55798 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 8.2 x 11.1 x 8.2 cm |
| Gewicht: | 175 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Karton |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 170 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48.5 x 42 x 20.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Zandloper van 5 minuten met aanpasbare basis Time
Prijs vanaf: € 3,74
-
Houten klembord voor A4 vellen of kleiner
Prijs vanaf: € 0,92
-
Duurzame boekenlegger met pijnboompitten
Prijs vanaf: € 1,88
-
Kartonnen eeuwigdurende kalender met ringen Perpetual
Prijs vanaf: € 0,58
-
Bamboe houten oneindige bureaukalender Bamboo
Prijs vanaf: € 6,00
-
Houten pen- en telefoonhouder met zaadjes Wood
Prijs vanaf: € 9,89