Rechthoekige houten fotolijst met logo 10x15cm Wood
Code: 39435
Ecologische MDF fotolijst met logo. Met beschermend glas en achterstandaard voor horizontale en verticale oriëntatie. Voor foto´s tot 10x15cm. Komt in eco doos.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Vooraan, zijkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn fotolijst gemaakt van MDF, met beschermend glas en achterstandaard voor horizontale of verticale oriëntatie. Ontworpen voor foto´s tot 10x15 cm. Hij wordt geleverd in een aantrekkelijke individuele doos met eco-ontwerp.
Kenmerken
| Productcode: | 39435 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 14 x 19 x 0.9 cm |
| Gewicht: | 170 gr |
| Materiaal: | MDF Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4414 00 90 |
| In onze collectie vanaf : | September 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30.5 x 21 x 28.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Zandloper van 5 minuten met aanpasbare basis Time
Prijs vanaf: € 3,74
-
Houten klembord voor A4 vellen of kleiner
Prijs vanaf: € 0,92
-
Duurzame boekenlegger met pijnboompitten
Prijs vanaf: € 1,88
-
Kartonnen eeuwigdurende kalender met ringen Perpetual
Prijs vanaf: € 0,58
-
Bamboe houten oneindige bureaukalender Bamboo
Prijs vanaf: € 6,00
-
Houten pen- en telefoonhouder met zaadjes Wood
Prijs vanaf: € 9,89