RPET sporttas met gevoerde binnenkant bedrukken Urban
Code: 40081
Deze RPET sporttas laten bedrukken om nieuwe leden in je sportschool te verrassen. De bedrukte sporttas heeft diverse vakken en een draagriem. Ideale merchandising.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze 600D rPET sporttas relatiegeschenk heeft een mooie binnenvoering en halfstijve boord aan de onderkant. Hij heeft een hoofdvak en een zijvak met ritssluiting en een zijvak van mesh. De tas heeft een afneembare en verstelbare schouderband met geweven band en handvatten met versteviging.
Kenmerken
| Productcode: | 40081 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 50 x 30 x 23 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 31 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 59 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.081 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Yogamat met personaliseerbare hoes Namaste
Prijs vanaf: € 6,41