4 elastische gymbanden met verschillende weerstanden Fitness
Code: 40157
Laat deze set van 4 fitnessbanden in zwarte non-woven tas bedrukken om je merk te promoten tijdens sportactiviteiten. Elke band heeft een andere sterkte.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Full colour (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Set van 4 fitnessbanden geleverd in een zwarte non-woven etui. Elke band heeft een andere sterkte: rood = sterk, geel = gemiddeld, blauw = licht en groen = extra licht.
Kenmerken
| Productcode: | 40157 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 10 x 20 cm |
| Gewicht: | 89 gr |
| Materiaal: | TPE-Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9506 91 90 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in non-woven hoes. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 35 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Yogamat met personaliseerbare hoes Namaste
Prijs vanaf: € 6,41