Drinkflessen gemaakt van gerecycled plastic 650ml RPET Nature
Code: 40755
Straal duurzaamheid uit met deze waterflesjes. De promotie artikelen zijn gemaakt van gerecycled plastic en hebben een bamboe dop. Succes verzekerd.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Rondom geprint)
-
1 Kleur (Aan een zijde)
-
2 Kleuren (Aan een zijde)
-
3 Kleuren (Aan een zijde)
-
4 Kleuren (Aan een zijde)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ziggs, enkelwandige sportfles, voorzien van een stijlvolle bamboe dop. De body is van gerecycled plastic. BPA-vrij. Inhoud 650 ml. Handwas aanbevolen. Geleverd in een gerecycled kartonnen geschenkverpakking.
Kenmerken
| Productcode: | 40755 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 20.8 x Ø 7.4 cm |
| Gewicht: | 94 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-kunststof (RPET), bamboe, polypropyleen (PP) |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 24 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 49 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94