Gerecyclede RPET anti-lek drinkfles 600 ml om te bedrukken
Code: 43044
Promotie RPET-flessen verkrijgbaar in verschillende kleuren. Ze zijn een goede optie om te leveren op beurzen of bedrijfsevenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Drinkfles in RPET met roestvrijstalen dop met hengsel. BPA en lekvrij. Inhoud: 600 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 43044 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø6 x 23 cm |
| Gewicht: | 134 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 38 x 49 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.071 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94