Anti-lek drinkfles 650 ml om te bedrukken met rietje voor sport
Code: 43030
Om uw sportschool of sportevenement te promoten, kunnen deze tritan drinkflessen uw geweldige hulp zijn. Voeg uw logo toe en geef uw merk zichtbaarheid.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Drinkfles in Tritan Renew™ die BPA-vrij is met PP opvouwbaar mondstuk. Lekvrij. Inhoud: 650 ml. Dit product is gemaakt van 50% afvalplastic volgens de ISCC-gecertificeerde massabalans.
Kenmerken
| Productcode: | 43030 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.5 x 24 cm |
| Gewicht: | 200 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 37.2 x 27.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94