Lekvrije gerecyclede roestvrijstalen fles met rietje 500 ml
Code: 54221
Roestvrijstalen drinkfles met logo gemaakt van gerecycled materiaal en heeft een praktische tuit voor gemakkelijk en comfortabel drinken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Bedrukking rondom)
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
500 ml bidon van gerecycled roestvrij staal met dubbele wand, BPA-vrij rietje en draaghandvat. Kies voor dit duurzaam alternatief en houdt dranken langer op temperatuur, en toon je merk in stijl!
Kenmerken
| Productcode: | 54221 |
| Minimale afname: | 15 |
| Maat: | ø9.3 x 22.1 cm |
| Gewicht: | 264 gr |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 680 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48.5 x 25 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Aluminium drinkfles met logo heeft een handige klikdop 650 ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Thermosflessen met brede opening 650ml Avenue Lake
Prijs vanaf: € 8,92
-
Hoogwaardige roestvrijstalen fles 500 ml Avenue Lane
Prijs vanaf: € 5,45
-
Niet-condenserende thermosfles bedrukken 510ml Avenue Center
Prijs vanaf: € 8,96