Drinkflessen bedrukken met siliconen handvat 740ml Marathon
Code: 37995
Laat deze grote drinkfles bedrukken met logo voor je medewerkers op kantoor. Tegelijkertijd is dt stalen model ook mooi als luxe relatiegeschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Digitale druk)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Enkelwandige roestvrijstalen constructie. Voorzien van een draaideksel en een roestvrijstalen deksel met een comfortabel handvat van silicone. De capaciteit is 740ml.
Kenmerken
| Productcode: | 37995 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 24.5 x Ø 7 cm |
| Gewicht: | 163 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 740 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2020 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individuele tas. |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.043 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32