Glazen fles met bamboe deksel 650 ml
Code: 40174
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Doming (Op de dop)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Minimalistisch en elegant, zo is deze fles
Wil je een voordelig en stijlvol relatiegeschenk geven? Laat je klanten en medewerkers dan zien dat je oog hebt voor detail en hun dagelijks leven wilt vergemakkelijken! Deze Pure Glass-fles is een echte aanrader. De glazen drinkfles met bamboedop is de perfecte combinatie tussen minimalisme en stijl. De fles heeft een royale inhoud van 650 ml en is voorzien van een antileksysteem. Je kunt de drinkfles bedrukken met je logo door middel van verschillende druktechnieken, waaronder lasergravure voor een subtiele look, of full-color markeringen voor opvallende ontwerpen!
Eigenschappen
- Glazen fles
- Bamboe dop
- Inhoud van 650 ml
- Antileksysteem
- Bedruk de fles of de dop
- Populair bij onze klanten
Waarom voor dit product kiezen?
- Het antileksysteem voorkomt onverwachte lekkages die je andere bezittingen kunnen beschadigen.
- Dankzij de eenvoud en minimale visuele belasting zal je logo meteen de aandacht trekken.
Kenmerken
| Productcode: | 40174 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø7 x 21 cm |
| Gewicht: | 433 gr |
| Materiaal: | Glas / bamboe |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 99 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 840 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 48 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.044 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.64 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87