Eenvoudige glazen bidon bedrukken 500ml Crystal Iceberg
Code: 41313
Voor merchandising kun je deze eenvoudige glazen bidon bedrukken met je bedrijfslogo. Moderne vorm, metallic dop en keuze uit drie verschillende kleuren glas.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen drinkfles (500 ml) met roestvrijstalen dop.
Kenmerken
| Productcode: | 41313 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 22.4 |
| Gewicht: | 315 gr |
| Materiaal: | Glas / kunststof / roestvrij staal 201 / siliconen |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 49 99 |
| In onze collectie vanaf : | September 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 36 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0609 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen flessen met kurkdeksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 2,38
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10