Glazen drinkfles bedrukken met deksel 500ml
Code: 33237
Drinkflesjes met neopreen hoesje zijn een ware trend als reclameartikel. Dit model is aan de onderzijde voorzien van een infuser voor thee.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Op de hoes)

- 3 Kleuren (Op de hoes)

- 4 Kleuren (Op de hoes)

- Digitale full colour transfer (Op de hoes)
- Doming (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Enkelwandige drinkfles van sterk borosilicaat glas. Inclusief uitneembare theezeef en neopreen hoes. Inhoud 500 ml. Niet geschikt voor koolzuurhoudende drankenLekvrij.
Kenmerken
| Productcode: | 33237 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø6 x 24 cm |
| Gewicht: | 415 gr |
| Materiaal: | Borosilicaatglas |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 99 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 720 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 39.5 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.74 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen flessen met kurkdeksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 2,38
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10