Grote transparente tritan fles mer schroefdop 1L
Code: 41091
Dit soort relatiegeschenken zijn ideaal voor sportevenementen. Het model is gemaakt van tritan, BPA-vrij en je kunt de stijlvolle drinkfles bedrukken met je logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Op de dop)

- 3 Kleuren (Op de dop)

- 4 Kleuren (Op de dop)

- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Lasergravering (Op de dop)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Drinking bottle in Tritan™ which is BPA free. Leak-free. Capacity: 1000 ml. Not suitable for carbonated drinks.
Kenmerken
| Productcode: | 41091 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø7 x 27.5 cm |
| Gewicht: | 140 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 1 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 57 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.091 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.02 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87