Glazen flesje met bamboe stop en lint 600ml
Code: 41311
Gepersonaliseerde glazen fles met een schroefdop van bamboe en een siliconen band voor een betere grip.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- 2 Kleuren (Bovenzijde)

- 3 Kleuren (Bovenzijde)

- 4 Kleuren (Bovenzijde)

- Lasergravering (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen drinkfles (600 ml) met bamboe draaidop en siliconen band.
Kenmerken
| Productcode: | 41311 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 22.5 |
| Gewicht: | 251 gr |
| Materiaal: | Glas / siliconen / bamboe |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 49 99 |
| In onze collectie vanaf : | September 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 864 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44.5 x 29.5 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0656 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen flessen met kurkdeksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 2,38
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10