Stijlvolle glazen flessen met schroefdop voor congres 1L
Code: 40385
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een doorzichtige glazen fles van één liter biedt je een groot oppervlak om je logo op te drukken, waardoor de zichtbaarheid van je merk wordt gemaximaliseerd. De fles is voorzien van een roestvrijstalen dop, wat garant staat voor duurzaamheid en een veilige afsluiting. Dankzij de grote inhoud is het een handig voorwerp waarmee je klanten of medewerkers altijd gehydrateerd blijven, zowel op kantoor als thuis. Deze fles is een duurzaam product dat naadloos in hun dagelijkse routine past. Door een praktisch en veelgebruikt product aan te bieden, wordt jouw merk geassocieerd met welzijn en een constante aanwezigheid in hun leven. De dop is niet vaatwasmachinebestendig.
Kenmerken
| Productcode: | 40385 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø7.5 x 31 cm |
| Gewicht: | 599 gr |
| Materiaal: | Kristal, Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 1 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 37 99 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 27 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87