Matglazen fles heeft een opvallend kleurverloop 470ml
Code: 37593
Deze matglazen fles heeft een opvallend kleurverloop in wit of turquoise en je kunt de waterfles bedrukken met een logo. Ideale merchandising voor in de zomer.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het doosje)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fles van borosilicaatglas met schroefdop van PP. Fles met een mat kleurverloop en een siliconen handvat op de dop. Capaciteit tot 470 ml. Geleverd in een kartonnen doos.
Kenmerken
| Productcode: | 37593 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø6 x 21 cm |
| Gewicht: | 303 gr |
| Materiaal: | Borosilicaatglas |
| Capaciteit: | 470 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7010 90 43 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een witte doos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 37 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 21 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Flessen van borosilicaatglas met infuser 420 ml
Prijs vanaf: € 6,08
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65