Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Code: 42582
Glazen drinkfles met logo en bamboedop. Ideaal voor promotionele acties, een nuttig, esthetisch en milieuvriendelijk cadeau.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Bedrukking rondom)
-
1 Kleur (Aan een zijde)
-
2 Kleuren (Aan een zijde)
-
3 Kleuren (Aan een zijde)
-
4 Kleuren (Aan een zijde)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Bedrukking rondom)
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
55
-
110
-
275
-
550
-
1100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn fles met een inhoud van 500 ml, met een glazen body, bamboe schroefdop en BPA vrij. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren en gepresenteerd in een individueel eco-ontwerp doos.
Kenmerken
| Productcode: | 42582 |
| Minimale afname: | 55 stuks |
| Maat: | ø6.3 x 22.5 cm |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | Kristal / Bamboe |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 99 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35.5 x 49 x 35.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87