Glazen fles met bamboe dop en metalen handgreep, 500 ml
Code: 50681
Minimalistisch design in deze glazen fles met bamboedop. De metalen handgreep en de kartonnen geschenkverpakking maken het een elegant cadeau.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen drinkfles (500 ml) met bamboe dop en metalen handvat. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Kenmerken
| Productcode: | 50681 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 24.0 |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | Glas, Bamboe |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7010 99 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 33 x 52 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0601 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Duurzame glazen fles met FSC-deksel 1 L
Prijs vanaf: € 2,96
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Glazen fles met dop van gerecycled plastic 750 ml
Prijs vanaf: € 2,38