Glazen fles met aluminium dop en capaciteit van 750 ml
Code: 48529
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Op de dop)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen fles met een inhoud van 750 ml en een aluminium dop. Dit model valt op door zijn ontwerp dat doet denken aan de meest klassieke dranken en een elegante, tijdloze uitstraling heeft. Het glas zorgt voor transparantie waardoor de inhoud duidelijk zichtbaar is, terwijl de aluminium dop een luchtdichte afsluiting garandeert, waardoor de vloeistof vers blijft. Deze fles is ideaal om te bedrukken en is perfect voor bedrijven die op zoek zijn naar een onderscheidend product voor bedrijfsevenementen of als onderdeel van hun marketingstrategie. De dop is niet vaatwasmachinebestendig.
Kenmerken
| Productcode: | 48529 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø9.3 x 23 cm |
| Gewicht: | 724 gr |
| Materiaal: | |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 37 99 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 32 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17.95 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Duurzame glazen fles met FSC-deksel 1 L
Prijs vanaf: € 2,96
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Glazen fles met dop van gerecycled plastic 750 ml
Prijs vanaf: € 2,38