Lekvrije glazen waterfles 500 ml om te bedrukken
Code: 39174
Best seller
Glazen drinkfles met bamboe dop en TPU houder. Niet geschikt voor koolzuurhoudende dranken. Inhoud 500 ml. Lekvrij.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen drinkfles met bamboe dop en TPU houder. Niet geschikt voor koolzuurhoudende dranken. Inhoud 500 ml. Lekvrij.
Kenmerken
| Productcode: | 39174 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø6 x 22.5 cm |
| Gewicht: | 376 gr |
| Materiaal: | Glas, Bamboe, TPU-kunststof |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Magnetronbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 99 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2021 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.42 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen flessen met kurkdeksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 2,38
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10