Thermosfles van staal en kunststof met glazen dop 1 L Ocean Bottle
Code: 43576
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Lasergravering (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Groter is beter als het gaat om hydratatie. De Big Ocean Bottle (BOB) heeft een inhoud van 1 liter en houdt dranken maximaal acht uur warm en achttien uur koud, dankzij de roestvrijstalen vacuümisolatie. De fles heeft een zweetvrije buitenkant en bevat gerecycled roestvrijstaal en ocean-bound plastic. Elke Ocean Bottle financiert de verzameling van 1.000 plastic flessen in gewicht voordat ze de oceaan binnengaan. Plastic wordt verzameld door de lokale bevolking in delen van de wereld zonder afvalbeheerinfrastructuur. Via partners o.a. Plastic Bank wisselen verzamelaars plastic afval in voor dingen die ze nodig hebben, zoals collegegeld, gezondheidszorg, technische goederen en microfinanciering. De fles is voorzien van een NFC Smart Chip om meer plastic te verzamelen bij elke vulling. De fles heeft een dubbele opening om gemakkelijk schoon te maken en te vullen, plus een antilekafdichting en een gemakkelijke draaglus. De fles is vaatwasmachinebestendig en BPA-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 43576 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 26.2 x Ø 8.7 cm |
| Gewicht: | 440 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal, PET-kunststof, gerecycled PET (RPET) en siliconen |
| Capaciteit: | 1 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | Engeland |
| Merk: | Ocean Bottle |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 8 en 18 uur |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 42 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Glazen flessen met kurkdeksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 2,38
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94
-
Gekleurde gerecyclede aluminium fles met bijpassende dop 550 ml
Prijs vanaf: € 2,76
-
Duurzame glazen fles met FSC-deksel 1 L
Prijs vanaf: € 2,96
-
RPET-fles met doorschijnende afwerking en stalen dop 600 ml
Prijs vanaf: € 1,07