Documententas van gerecycled polyestervilt met dubbele ritssluiting
Code: 43602
Om uw medewerkers te helpen hun papieren te ordenen, geef ze deze bedrijfsdocumentenhouder van gerecycled polyestervilt en met dubbele ritssluiting.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Documentenhouder gemaakt van 100% RPET materiaal met 2 ritsen. Met RPET-certificaat.
Kenmerken
| Productcode: | 43602 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 36 x 26 cm |
| Gewicht: | 114 gr |
| Materiaal: | Vilt van RPET-polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 19 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 38 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.95 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester documententas bedrukken 600D budget
Prijs vanaf: € 0,36
-
Map voor documenten met drukknoopsluiting, geschikt voor A4
Prijs vanaf: € 0,54
-
Gepersonaliseerde 600D polyester documententas Basic
Prijs vanaf: € 1,54
-
Polyester conferentie documententas bedrukken Oslo
Prijs vanaf: € 3,39
-
600D polyester documenthouder met meerdere vakken San Francisco
Prijs vanaf: € 6,54
-
Documententas van polyester met schouderband Tokyo
Prijs vanaf: € 5,90