Universele reisadapter bedrukken Skross MUV USB A/C
Code: 42325
Reisadapter met USB-C en USB voor gelijktijdig opladen van mobiel en tablet. Ondersteunt ongeaarde apparaten en is compatibel met laptops.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Aan een kant)
-
2 Kleuren (Aan een kant)
-
3 Kleuren (Aan een kant)
-
4 Kleuren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Skross MUV USB A/C. Universele reisadapter met 2 USB Type-C en Type-A poorten.
Kenmerken
| Productcode: | 42325 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 6.0 x 5.5 x 7.6 cm |
| Gewicht: | 192 gr |
| Materiaal: | PC (polycarbonaat) |
| Land van fabricage: | Thailand |
| Merk: | Skross |
| Intrastat code: | 8536 69 90 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34.8 x 41.2 x 17.1 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.56 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Meest populaire producten
-
Kofferweegschaal met logo als geschenk
Prijs vanaf: € 3,27
-
Label in vorm trolley voor koffers Trolley
Prijs vanaf: € 0,31
-
Reisadapter, budgetvriendelijk als geschenk
Prijs vanaf: € 11,54
-
Slaapmasker met gelparelvulling in tasje met trekkoordsluiting
Prijs vanaf: € 2,08
-
Reisset met kussen, oogmasker en oordopjes
Prijs vanaf: € 1,84
-
Reisdocumenthouder met logo
Prijs vanaf: € 1,06