Eco tandenborstelset inclusief tandpasta
Code: 42530
Best seller
Tandenborstelset van tarweriet en een kleine tube tandpasta, ideaal om aan werknemers te geven voor korte trips of in een promotiecampagne.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het handvat)

- 2 Kleuren (Op het handvat)

- 3 Kleuren (Op het handvat)

- 4 Kleuren (Op het handvat)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
280
-
560
-
1400
-
2800
-
5600
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tandheelkundige set met tandenborstel en tandpasta. Inhoud:..Tandenborstel gemaakt van tarwestro, bevordert het gebruik van natuurlijke grondstoffen en vermindert de uitstoot van verontreinigende stoffen...Tandpasta in tube van 6g met schroefdop...Set gepresenteerd in een individuele doos met kraft design.
Kenmerken
| Productcode: | 42530 |
| Minimale afname: | 280 stuks |
| Maat: | 14 x 1.5 x 2.5 cm |
| Gewicht: | 18 gr |
| Materiaal: | Tarwestro / PP-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9603 21 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 12000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 24 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kofferweegschaal met logo als geschenk
Prijs vanaf: € 3,27
-
Label in vorm trolley voor koffers Trolley
Prijs vanaf: € 0,31
-
Reisadapter, budgetvriendelijk als geschenk
Prijs vanaf: € 11,54
-
Slaapmasker met gelparelvulling in tasje met trekkoordsluiting
Prijs vanaf: € 2,08
-
Reisset met kussen, oogmasker en oordopjes
Prijs vanaf: € 1,84
-
Reisdocumenthouder met logo
Prijs vanaf: € 1,06