Ovale vergulde metalen speld om te bedrukken 20x12mm
Code: 47513
Een ovale pin om de boodschap of het logo dat je wilt te graveren. Een eenvoudige en goedkope merchandising om een aandenken aan je klanten te geven.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Doming (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ovale pin met doming. Vlindersluiting.
Kenmerken
| Productcode: | 47513 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 2 x 1.2 x 1 cm |
| Gewicht: | 2 gr |
| Materiaal: | Metaal |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Intrastat code: | 7117 19 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 7040 |
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29 x 29 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.017 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 5000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Button met logo voor promotie doeleinden Ø44mm MiniPin
Prijs vanaf: € 0,18
-
Sleutelhanger met badges bedrukken met full colour Ø44mm
Prijs vanaf: € 0,30
-
Grote button bedrukken Ø58mm PinStyle
Prijs vanaf: € 0,22
-
Sleutelhanger met flesopener en button bedrukken Ø58mm
Prijs vanaf: € 0,53
-
Vierkante vergulde metalen speld om te personaliseren 15x15mm
Prijs vanaf: € 0,56
-
Rechthoekige vergulde metalen speld om te personaliseren 26x14mm
Prijs vanaf: € 0,56