Waaier voor relatiegeschenken 23 cm, gelakt, natuurlijk hout
Code: 40430
Hou je hoofd koel tijdens zomerse evenementen en laat deze houten waaiers bedrukken met je logo. Succes verzekerd!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het houten staafje)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Waaier van 23 centimeter, gemaakt van gelakt hout en polyester. Je kunt de waaier laten bedrukken.
Kenmerken
| Productcode: | 40430 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 23 cm |
| Gewicht: | 59 gr |
| Materiaal: | Hout / Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4421 99 99 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 25 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Lippenbalsem met metallic effect SPF 15
Prijs vanaf: € 0,69
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium pennen met zwarte inkt bedrukken
Prijs vanaf: € 0,25
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Bruine PU sleutelhanger in formele stijl met metalen ring Classic
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gepersonaliseerde t-shirts van 150 g/m² biologisch katoen SOL'S Crusader
Prijs vanaf: € 3,61