Herbruikbare beker van gerecycled roestvrij staal 350 ml
Code: 42935
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een herbruikbare beker zodat je logo bij elke pauze meegaat
Herbruikbare beker van gerecycled roestvrij staal, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij events. Met een inhoud van 350 ml is hij handig voor koffie, thee of koude dranken aan de bar en in vergaderruimtes. De enkelwandige constructie kan warmte naar buiten doorgeven, dus houd daar rekening mee bij erg hete dranken. Hij is vaatwasserbestendig, wat beheer en onderhoud makkelijker maakt in omgevingen met veel wisseling. Handige optie voor bedrijfsmerchandise en merkacties op beurzen.
Eigenschappen
- Enkelwandige herbruikbare beker voor koude of warme dranken
- Vaatwasserbestendig, gemaakt voor veelvuldig gebruik in het bedrijf
- Inhoud 350 ml voor vergaderingen, beurzen en koffiecorners
Kenmerken
| Productcode: | 42935 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø7.5 x 10.5 cm |
| Gewicht: | 77 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 350 ml |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 27 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Herbruikbare BPA-vrije plastic festivalbekers van 250 ml
Prijs vanaf: € 0,48
-
Gepersonaliseerde herbruikbare plastic beker bedrukken 330 ml Gala
Prijs vanaf: € 0,58
-
Resistente transparante plastic beker van 400 ml Social
Prijs vanaf: € 0,63
-
Herbruikbare gegraveerde glazen bedrukken met logo 300ml Scotch
Prijs vanaf: € 1,79
-
Bedrukte glazen bekers van 420 ml met doos Reusable
Prijs vanaf: € 2,08
-
Kleine herbruikbare kristallen glazen 28ml Liquor
Prijs vanaf: € 0,88