Glazen pot van 450 ml zonder handvat, gepresenteerd in een cocktaildoos
Code: 39037
Multifunctionele glazen pot (450 ml). Deze dubbelwandige glazen met logo perfect voor mojito's en cocktails. Gepresenteerd in een aantrekkelijke designdoos.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
235
-
470
-
1175
-
2350
-
4700
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctionele glazen pot van 450 ml met transparante afwerking, ideaal voor mojito's en andere cocktails. Gepresenteerd in een aantrekkelijke designdoos.
Kenmerken
| Productcode: | 39037 |
| Minimale afname: | 235 stuks |
| Maat: | ø7.8 x 12.7 cm |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | Kristal |
| Capaciteit: | 450 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 37 99 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in individueel ontworpen tas en doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1944 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 26 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte glazen bekers van 420 ml met doos Reusable
Prijs vanaf: € 2,08
-
Kleine herbruikbare kristallen glazen 28ml Liquor
Prijs vanaf: € 0,88
-
Herbruikbare gegraveerde glazen bedrukken met logo 300ml Scotch
Prijs vanaf: € 1,79
-
Twee wijnglazen van 200 ml. Set Copas Wine
Prijs vanaf: € 6,41
-
Set met 2 aanpasbare luxe whiskyglazen in hoes Deluxe
Prijs vanaf: € 22,81
-
Vaatwasmachinebestendige glazen bedrukt lounge Crystal Tumbler 380ml
Prijs vanaf: € 6,77