>Goedkope katoenen dames t-shirts 150 g/m2 THC Sofia

Goedkope katoenen dames t-shirts 150 g/m2 THC Sofia

Code: 38252

Maak je vrouwelijke klanten blij met deze reclame artikelen van 150 g/m2 katoen. Personaliseer de T-shirts met je logo en zet je bedrijf in de spotlights!

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een kant)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een kant)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een kant)vier kleuren logo
  •    Full colour (Aan een kant)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

THC dames T-shirt, getailleerd en van 100% katoenen jersey breisel (150 g/m²) met gekaard katoengaren. Hij heeft een fijn dubbel gebreide kraag met satijnen verstevigingsband. Stuk ingesneden ingenaaid met dubbele stiksels op de mouwen aan de onderkant.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijk met maximaal 110º. Wassen in wasmachine. Maximale temperatuur 30º. Niet stomen. Gebruik geen droger. Gebruik geen bleek- of bleekproducten.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Maat:
Gewicht:
Materiaal:
Capaciteit:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
Geslacht:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 SMLXLXXL3XL
A (cm)606264666870
B (cm)414447505356

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie t-shirt korte mouwen rug
Positie: T-shirt Korte mouwen Rug
Maat: 280 x 300 mm
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen rug
Positie: T-shirt Korte mouwen Rug
Maat: 300 x 320 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen sleeve
Positie: T-shirt Korte mouwen Sleeve
Maat: 80 x 40 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie positie 4
Positie: Positie 4
Maat: 80 x 40 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen borst
Positie: T-shirt Korte mouwen Borst
Maat: 280 x 300 mm
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen borst
Positie: T-shirt Korte mouwen Borst
Maat: 300 x 320 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren

Informatie over druktechnieken


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk

Actuele voorraadSMLXLXXL3XL
 Bruin334672928558348122
 Bordeaux36051140658658181
 Zwart4.3877.3066.3312.11220259
 Blauw9420Niet op voorraadNiet op voorraad1391
 Rood2.2251.0229111.408145302
 Wit3.5034.51313.02112.584244936
 Grijs9.65411.4498.7926.52142424
 Geel9202.2321.914514303190
 Groen401684304386212272
 Oranje44969073662521956
 RozeNiet op voorraadNiet op voorraad72550202Niet op voorraad
 Turkoois8669991.105590758662
 Donkergrijs144509252271259134
 Koningsblauw7971.22790772479177
 Fuchsia1.6891.9611.1113.0141.060544
 Khaki1491972431779296
 Lichtgroen9621.052558132319705
 Ivoor128605638476104157
 Gemarmerd grijs19227729018998Niet op voorraad
 Cyaan blauw2893647842926006
 MarineblauwNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 Donkergroen175392471191567
 Lichtblauw1181.00981985Niet op voorraad317
 Donkergeel1821153333701988
 Neon geel3755645652665461
 Lichtgrijs gemarmerd149229280130164140
 Smaragdgroen361630646307116153
 Honing16419124017680Niet op voorraad
 Zalm8781.2761.027598111247
 Koraal99912088Niet op voorraadNiet op voorraad
 Paars50953847433037828
 Lichtbruin20436525912984Niet op voorraad
 Ultramarijn blauw4.5557.0516.4094.2651.8791.513
 Lila14734421199Niet op voorraadNiet op voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Digitale Transfer 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 9-11 10-12 12-14 13-15 18-20 Informatie opvragen
Transfer 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 9-11 10-12 12-14 13-15 18-20 Informatie opvragen
Zeefdruk 6-8 6-8 6-8 6-8 7-9 7-9 8-10 9-11 9-11 11-13 12-14 15-17 18-20 Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5
Digitale Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Zeefdruk 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 6-9 7-10 8-11 8-11 10-13 11-14 14-17 17-20 Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 3-5
> 15000 3-5
Digitale Transfer
≤ 500 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 2750 9-11
≤ 3500 10-12
≤ 5000 12-14
≤ 10000 13-15
≤ 15000 18-20
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 2750 9-11
≤ 3500 10-12
≤ 5000 12-14
≤ 10000 13-15
≤ 15000 18-20
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 2750 9-11
≤ 3500 11-13
≤ 5000 12-14
≤ 10000 15-17
≤ 15000 18-20
> 15000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 2-5
> 15000 2-5
Digitale Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 10-13
≤ 5000 11-14
≤ 10000 14-17
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews