>Katoenen en polyester sweatshirt met 1/4 rits SOL'S Conrad 280 g/m2

Katoenen en polyester sweatshirt met 1/4 rits SOL'S Conrad 280 g/m2

Code: 45982

Sweater met hoge kraag, gemaakt van gerecycled katoen en polyester. Zorgvuldige details en comfort voor dagelijks gebruik.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een kant)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een kant)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een kant)vier kleuren logo
  •    Textiel digitale full colour transfer (Aan een kant)
  •    Borduren (Aan een kant)
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

SOL'S CONRAD, Sweatshirt met 1/4 Ritssluiting En Hoge Kraag, 80% Katoen - 20% GRS Gecertificeerd Gerecycled Polyester, Ingewerkte Mouwen, Gesneden En Gestikt, 1X1 Geribbelde Manchetten En Onderkant, 1/4 Ritssluiting Met Hoge Kraag, Ton-Sur-Ton Geïnjecteerde Plastic Rits Met Ton-Sur-Ton Metalen Ritssluitertrekker, Jersey Halve Maan En Nekband Binnenin De Kraag. (1) Grijze Melange: 73% Katoen / 20% Gerecycled Polyester / 7% Viscose.Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Wassen op maximaal 30ºC. Gebruik geen bleekmiddelen. Strijken op lage temperatuur. Niet in de droger. Niet stomen.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Maat:
Gewicht:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :
Land van verzending :


Verpakking

Inhoud van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 XSSMLXLXXL3XL4XL
A (cm)68717274757779 x 71 cm81
B (cm)50535651656875

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie arm left
Positie: ARM LEFT
Maat: 70x100 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
markeringspositie arm right
Positie: ARM RIGHT
Maat: 70x100 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
markeringspositie back
Positie: BACK
Maat: 400x280 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
markeringspositie chest
Positie: CHEST
Maat: 100x100 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
markeringspositie front
Positie: FRONT
Maat: 300x280 mm
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Borduren: maximaal 8 kleuren

Informatie over druktechnieken


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!


Digitale transfer: textiel:

Digitale textiel transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze specifieke machine wordt exclusief gebruikt voor textielproducten. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+Extreem gedetailleerd
+Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
+ Exclusief voor textielproducten
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Reflecterende Transfer:

De reflecterende transfer is een techniek die bedoeld is om een logo te creëren dat meer de aandacht trekt of dat aan de andere kant dient om een extra veiligheidselement toe te voegen door meer zichtbaarheid te geven (aangezien het, zoals de naam al aangeeft, licht reflecteert). Bij deze methode wordt het logo met een speciale zilverkleurige zeefdrukinkt op papier gedrukt om het later via een hittepers op het object over te brengen. Het is alleen bedoeld voor textielproducten zoals tassen of rugzakken met trekkoord. Over het algemeen is de stijl van deze geschenken sportief.


Textiel transferdruk:

Wat is Textiel transferdruk? Hetzelfde als een normale transferdruk maar gespecialiseerd voor exclusief textielproducten. Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Exclusief gebruikt voor textiel producten (T-shirts, sweaters, tassen).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
- Slijt vaak sneller als normale zeefdruk

Actuele voorraadXSSMLXLXXL3XL4XL
 Zwart151924215223311679650
 Rood507514910075492525
 Koningsblauw255014612575502525
 Lichtgrijs2575222290115735050
 Marineblauw99132225228174854722
 Donkergroen505017412472495050

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Textielzeefdruk 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 12-14 12-14 12-14 12-14
Digitale Transfer Textil 5-7 5-7 5-7 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18
Reflecterende Transfer 6-8 6-8 7-9 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18 17-19
Zeefdruk Transfer Textiel 5-7 5-7 5-7 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18
Borduren 9-11 9-11 11-13 12-14 14-16 16-18 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4
Textielzeefdruk 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 11-13 11-13 11-13 11-13
Digitale Transfer Textil 4-6 4-6 4-6 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17
Reflecterende Transfer 5-7 5-7 6-8 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18
Zeefdruk Transfer Textiel 4-6 4-6 4-6 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17
Borduren 8-10 8-10 10-12 11-13 13-15 15-17 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 3-5
> 3000 3-5
Textielzeefdruk
≤ 2000 7-9
≤ 2750 12-14
> 3000 12-14
Digitale Transfer Textil
≤ 500 5-7
≤ 750 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1250 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 1750 11-13
≤ 2000 12-14
≤ 2250 13-15
≤ 2500 14-16
≤ 2750 15-17
> 3000 16-18
Reflecterende Transfer
≤ 250 6-8
≤ 500 7-9
≤ 750 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1250 10-12
≤ 1500 11-13
≤ 1750 12-14
≤ 2000 13-15
≤ 2250 14-16
≤ 2500 15-17
≤ 2750 16-18
> 3000 17-19
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 500 5-7
≤ 750 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1250 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 1750 11-13
≤ 2000 12-14
≤ 2250 13-15
≤ 2500 14-16
≤ 2750 15-17
> 3000 16-18
Borduren
≤ 250 9-11
≤ 500 11-13
≤ 600 12-14
≤ 750 14-16
≤ 1000 16-18
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 2-4
> 3000 2-4
Textielzeefdruk
≤ 2000 6-8
≤ 2750 11-13
> 3000 11-13
Digitale Transfer Textil
≤ 500 4-6
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17
Reflecterende Transfer
≤ 250 5-7
≤ 500 6-8
≤ 750 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1250 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 1750 11-13
≤ 2000 12-14
≤ 2250 13-15
≤ 2500 14-16
≤ 2750 15-17
> 3000 16-18
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 500 4-6
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17
Borduren
≤ 250 8-10
≤ 500 10-12
≤ 600 11-13
≤ 750 13-15
≤ 1000 15-17
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews