Meer afbeeldingen bekijken

>Polyester gepersonaliseerde fleece jackets voor dames SOL'S North 300 g/m2

Polyester gepersonaliseerde fleece jackets voor dames SOL'S North 300 g/m2

Code: 39009

Laat dit comfortabele polyester fleece vest bedrukken met je logo. Voorzien van elastische boordjes, ritssluiting en ristzakken. Keuze uit vier leuke kleuren.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    Borduren (Voorkant)
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

Damesfleecejack van 300 g/m² en gemaakt van 100% polyester met hoge dichtheid, korte taille, anti-pilling (anti-pilling). Versterkte tape aan de hals, hoge gevoerde kraag, opening aan de voorkant met ritstrekker, 2 ritszakken met ritstrekker onder klep, elastische manchetten, halvemaan op de rug, elastisch trekkoord aan de zoom om te beschermen tegen de kou in de wind.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Gebruik geen bleekmiddel. Niet in de droger. Strijken op gemiddelde temperatuur (max. 150º). Niet stomen. Wassen op maximaal 30°.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Capaciteit:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
Geslacht:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 SMLXLXXL
A (cm)6264666870
B (cm)4851545760

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie arm left
Positie: ARM LEFT
Maat: 50x50 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie arm right
Positie: ARM RIGHT
Maat: 50x50 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie back
Positie: BACK
Maat: 280x230 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie chest
Positie: CHEST
Maat: 80x80 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren

Informatie over druktechnieken


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren

Actuele voorraadSMLXLXXL
 Zwart1.9492.0591.6121.082494
 Rood270282175106292
 Donkergrijs96406222179152
 Koningsblauw750934721311200
 Gemarmerd grijs5611.4271.089885384
 Donkerblauw6601.0461.016879388

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Borduren 9-11 9-11 11-13 12-14 14-16 16-18 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4
Borduren 8-10 8-10 10-12 11-13 13-15 15-17 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 3-5
> 3000 3-5
Borduren
≤ 250 9-11
≤ 500 11-13
≤ 600 12-14
≤ 750 14-16
≤ 1000 16-18
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 2-4
> 3000 2-4
Borduren
≤ 250 8-10
≤ 500 10-12
≤ 600 11-13
≤ 750 13-15
≤ 1000 15-17
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews