Oxford dames overhemden van katoen en polyester 130 g/m² THC London WH
Code: 38407
Oxford damesoverhemden van katoen en polyester met korte mouwen en in formele kleuren. Comfortabele merchandising waarmee je tijdens het werk je merk promoot.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de borst)

- 2 Kleuren (Op de borst)

- 3 Kleuren (Op de borst)

- 4 Kleuren (Op de borst)

- Borduren (Op de borst)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
THC oxford overhemd met korte mouwen voor dames, gemaakt van 70% katoen en 30% polyester: 130 g/m². Getailleerd THC shirt met 2 coupenaden op de rug en dubbele stiksels onderaan de mouwen. Pasvorm slank. Sluiting met 7 parelknopen.
Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijken tot max. 110°C. Wassen in de wasmachine op max. 40°C. Gebruik geen bleekproducten. Drogen toegestaan bij matige temperatuur. Chemisch reinigen met perchloorethyleen toegestaan.
Strijken tot max. 110°C. Wassen in de wasmachine op max. 40°C. Gebruik geen bleekproducten. Drogen toegestaan bij matige temperatuur. Chemisch reinigen met perchloorethyleen toegestaan.
Kenmerken
| Productcode: | 38407 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | 70% Katoen en 30% Polyester (130 g/m²) |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6206 30 00 |
| Geslacht: | Vrouw |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 47 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.056 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Maattabel
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 67.0 | 69.0 | 71.0 | 72.0 | 73.0 |
| B (cm) | 46.0 | 49.0 | 53.0 | 56.0 | 59.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Heren reclame overhemd van katoen Oxford 142 g/m² Elevate Life
Prijs vanaf: € 21,79
-
Heren overhemd met logo van katoen en elastaan 140 g/m²
Prijs vanaf: € 13,82
-
Oxford katoenen damesoverhemden bedrukken 142 g/m² Elevate Life
Prijs vanaf: € 21,79
-
Herenoverhemd met logo van katoen en polyester Oxford 130 g/m² THC Tokyo
Prijs vanaf: € 14,60
-
Shirts van katoen en polyester 130 g/m²
Prijs vanaf: € 12,33
-
Heren slim fit overhemden bedrukken 115 g/m² THC Paris
Prijs vanaf: € 14,47