Dames overhemd van katoen en polyester 130 g/m² THC Tokyo
Code: 38406
Comfortabele werkkleding met lange mouwen. Bedruk ze zodat iedereen zich jouw merk zal herinneren. Deze promotie artikelen zijn verkrijgbaar in twee kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de borst)

- 2 Kleuren (Op de borst)

- 3 Kleuren (Op de borst)

- 4 Kleuren (Op de borst)

- Borduren (Op de borst)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dames THC-oxfordshirt met lange mouwe. Gemaakt van 70% katoen en 30% polyester: 130 g/m². THC shirt voorzien van twee coupenaden voor en achter. Pasvorm slank. Verstelbare manchetten met 2 knopen op sluiting met 7 parelknopen.
Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijken tot max. 110°C. Wassen in de wasmachine op max. 40°C. Gebruik geen bleekproducten. Drogen toegestaan bij matige temperatuur. Chemisch reinigen met perchloorethyleen toegestaan.
Strijken tot max. 110°C. Wassen in de wasmachine op max. 40°C. Gebruik geen bleekproducten. Drogen toegestaan bij matige temperatuur. Chemisch reinigen met perchloorethyleen toegestaan.
Kenmerken
| Productcode: | 38406 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Gewicht: | 300 gr |
| Materiaal: | 70% Katoen en 30% Polyester (130 g/m²) |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6206 30 00 |
| Geslacht: | Vrouw |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 47 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.056 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Maattabel
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 67.0 | 69.0 | 71.0 | 72.0 | 73.0 |
| B (cm) | 46.0 | 49.0 | 53.0 | 56.0 | 59.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Heren reclame overhemd van katoen Oxford 142 g/m² Elevate Life
Prijs vanaf: € 21,79
-
Heren overhemd met logo van katoen en elastaan 140 g/m²
Prijs vanaf: € 13,82
-
Oxford katoenen damesoverhemden bedrukken 142 g/m² Elevate Life
Prijs vanaf: € 21,79
-
Herenoverhemd met logo van katoen en polyester Oxford 130 g/m² THC Tokyo
Prijs vanaf: € 14,60
-
Shirts van katoen en polyester 130 g/m²
Prijs vanaf: € 12,33
-
Heren slim fit overhemden bedrukken 115 g/m² THC Paris
Prijs vanaf: € 14,47