Uitrekbare sjaal van gerecycled polyester in klassieke kleuren
Code: 48666
Een klassieke maar uitbreidbare sjaal bedrukken. Kies de kleur die het beste bij je merk past, personaliseer hem met je logo en geef hem cadeau in de winter.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Borduren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Sjaal van rekbaar RPET polyester.
Kenmerken
| Productcode: | 48666 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 18 x 150 cm |
| Gewicht: | 123 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6214 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.053 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 stuks |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99