Gerecycled katoenen sjaal om te bedrukken in diverse kleuren
Code: 40409
Deze sjaal is een duurzaam relatiegeschenk gemaakt van gerecycled katoen. Laat de sjaal bedrukken met je logo en combineer hem met andere kledingstukken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bedrukte sjaal van 100% gerecycled katoen. Keuze uit verschillende kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 40409 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 50 x 180 cm |
| Gewicht: | 136.5 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6214 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.65 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99