Sjaal om te bedrukken met zachte en fijne touch
Code: 40408
Laat textiel bedrukken om je merk te promoten. Deze fijngeweven sjaals passen perfect bij andere kledingstukken. Kies een kleur en wij zorgen voor de rest.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fijngeweven en zacht aanvoelende promotie sjaals van viscose, verkrijgbaar in verschillende kleuren. Ideaal om goed voor de dag te komen.
Kenmerken
| Productcode: | 40408 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 70 x 180 cm |
| Gewicht: | 74 gr |
| Materiaal: | Viscose |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6214 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 35 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.35 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99