Bandana van gerecycled plastic 120 g/m² om te bedrukken
Code: 40152
Deze multifunctionele rpet bandana’s in blauw, wit of grijs zijn promotie artikelen die je overal kunt gebruiken, zodat jouw merk altijd de aandacht trekt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze multifunctionele RPET bandana (120 g/m²) heeft een chique uitstraling en is door haar materiaalsoort milieuvriendelijk. Ideaal als je een duurzaam relatiegeschenk zoekt.
Kenmerken
| Productcode: | 40152 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 25 x 50 cm |
| Gewicht: | 35 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6217 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 26 x 55 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.037 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99