Meer afbeeldingen bekijken

>Beanie Organic Cotton

Prijs berekenen:

Beanie met logo (400 g/m2) van bio katoen. Verkrijgbaar in diverse kleuren en individueel verpakt in zakje van gerecycled materiaal.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Voorzijde)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Voorzijde)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Voorzijde)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Voorzijde)vier kleuren logo
  •    Digitale kleuren transfer (Voorzijde)
  •    Zonder opdruk
25
50
100
250
500
Ander aantal:
Standaard levering
 

Omschrijving:

Comfortabele en warme beanie in natuurlijn. Gemaakt van hoogwaardig biologisch katoen -400g/m2-, geteeld volgens milieuvriendelijke methoden. Het niet gebruiken van insecticiden, kunstmest of andere chemicaliën in het garen en het productieproces resulteert in een comfortabele, 100% plantaardige, hypoallergene stof, met een hoge mate van duurzaamheid in de toeleveringsketen. Verkrijgbaar in een breed aanbod aan kleuren van biokatoenlabel. Individueel verpakt in een zak van gerecycled materiaal.

Kenmerken

Productcode:
Gewicht:
Materiaal:
Land van fabricage:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :
Land van verzending :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Minimale afname voor verzending met pallet:
Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Beschikbare druklocaties

Positie markeren En la parte de trasera
Positie: Positie 1
Maat: 80 x 35 mm
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Borduren: Full colour
Positie markeren En la parte frontal
Positie: Positie 2
Maat: 80 x 35 mm
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Borduren: Full colour

Informatie over druktechnieken


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in n keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren

KleurActuele voorraadVolgende beschikbaarheid
 Zwart10.000-
 Grijs8.861-
 Marineblauw10.000-

* De data zijn schattingen en kunnen wijzigingen.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 500≤ 1500≤ 2500≤ 5000> 5000
Zonder opdruk 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8
Zeefdruk Transfer 16-18 20-22 24-26 30-32 Informatie opvragen
Digitale Transfer 10-12 11-13 15-17 21-23 Informatie opvragen
Borduren 15-17 20-22 25-27 32-34 Informatie opvragen


Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 500 6-8
≤ 1500 6-8
≤ 2500 6-8
≤ 5000 6-8
> 5000 6-8
Zeefdruk Transfer
≤ 500 16-18
≤ 1500 20-22
≤ 2500 24-26
≤ 5000 30-32
> 5000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 10-12
≤ 1500 11-13
≤ 2500 15-17
≤ 5000 21-23
> 5000 Informatie opvragen
Borduren
≤ 500 15-17
≤ 1500 20-22
≤ 2500 25-27
≤ 5000 32-34
> 5000 Informatie opvragen



Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews