Baseball cap bedrukken met 5 panelen Eco Soft
Code: 38452
Je kunt deze pet met logo laten maken als duurzaam relatiegeschenk met een sportief karakter. Hij is gemaakt van hennep en heeft een messing, verstelbare sluiting.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Borduren (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
5 Panel baseball cap van 100% hennep, 370 gr/m², met messing verstelbare sluiting en 5 eyelets in de kleur van de cap. Maat 58 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 38452 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 21 x 16 x 11 cm |
| Gewicht: | 102 gr |
| Materiaal: | Hennep |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6505 00 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2021 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1680 stuks |
| Tussenverpakking:: | 35 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 38 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.103 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.32 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 140 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Hoge kwaliteit katoen baseball cap bedrukken Cottonstyle
Prijs vanaf: € 2,67
-
Katoenen cap laten bedrukken 175 g/m2 ClearLine Pro
Prijs vanaf: € 1,77
-
Baseball cap bedrukken van dik katoen, maat 7 1/4, 260 g/m2
Prijs vanaf: € 1,82
-
Goedkope katoenen baseball caps 160 g/m2 BaseCap
Prijs vanaf: € 1,27
-
Voordelige baseball cap met logo ColorCap
Prijs vanaf: € 1,34
-
RPET baseball caps in full colour Recycle RPET
Prijs vanaf: € 1,28