Winddichte vlamloze oplaadbare elektronische aansteker
Code: 46682
Deze wegwerpaansteker met kinderveiligheid valt op door zijn veiligheid en bruikbaarheid. Het perfecte promotiegeschenk dankzij zijn functionaliteit.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De plasma aansteker is een elektronische aansteker die windbestendig is, geen vlam bevat en erg eenvoudig te gebruiken is. Deze aansteker vervangt alle wegwerp aanstekers. Het is oplaadbaar door middel van een USB kabel. Per laadbeurt meer dan honderd keer te gebruiken. De aansteker is duurzaam en milieuvriendelijk.
Kenmerken
| Productcode: | 46682 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 23 x 2.6 x 1.9 cm |
| Gewicht: | 78 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9613 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 560 |
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 29.5 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Meest populaire producten
-
Goedkope custom aansteker bedrukken BIC® logo J25 Standard
Prijs vanaf: € 1,04
-
Gekleurde BIC-aanstekers bedrukken met logo BIC® J23
Prijs vanaf: € 1,17
-
Eenvoudige, wegwerpbare vuursteenaansteker in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,30
-
Compacte aanstekers BIC® J25 Standard Bicolor
Prijs vanaf: € 1,04
-
Duurzame aanstekers bedrukken voor reclame BIC® J26
Prijs vanaf: € 1,29
-
Bestverkochte elektronische BIC® J38 aansteker Chrome Hood
Prijs vanaf: € 1,50